Paslanmaz Kaynak Teli Logo

Paslanmaz Kaynak Teli

Paslanmazkaynakteli.com İstanbul Teknik Kaynak Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti Kuruluşudur.

Hakkımızda - İstanbul Teknik Kaynak

Sektörde edindiğimiz tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha kaliteli, güvenilir ve sürdürülebilir hizmet sağlamayı ve müşteri memnuniyeti yüksek, çalıştığı her firmayı referans gösterebilen bir firma olmayı hedefliyoruz.

Firmamız; Lazer Kaynağı konusunda Dünya lideri Alman markası olan GERMANIA SCHWEISSTECHNIK in Türkiye – Bulgaristan – Yunanistan – Rusya – Gürcistan ve Azerbaycan exclusive distribütörüdür. Her türlü metale uygun Lazer kaynak telleri stoklarımızda bulunmaktadır.

Firmamız aynı zamanda sektör lideri GEDİK KAYNAK A.Ş. nin Marmara Bölge Ana bayisidir.

Firmamız uzman kaynakçı ekibiyle Pres çatlaklarının tamiri ile ilgili de sanayiye özellikle de Alüminyum imalat sektörüne hizmet vermektedir.

Tüm işlemler Kaynak Mühendisimizin gözetiminde uzman kadromuzla birlikte fabrika sahanızda hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız.

Sektörde yıllardır karşılaşılan hataların tekrarlanmaması için; yapılan her işlem, önerilen her kaynak ürünü kaynak mühendisimizin tavsiyeleri doğrultusunda, kaynak biliminin esasları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Lazer Kaynağı ve diğer kaynak uygulamalarında bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaya hazırız.

Firmamız mevcut hizmetlerinin yanı sıra Lazer kaynak makinası, her çeşit lazer kaynak makinası lambası, koruyucu cam ve lens gibi ekipmaların satışı alanında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Videoyu seyrederek mağazamıza gözatabilirsiniz.

Firma Tanıtım Videomuz